A Garuda Trade Kft. munkatársat keres

Kereskedelmi és marketing asszisztens  munkakörbe.

Feladatok

  • Kereskedelmi feladatok: kereskedelmi ügyintézés külföldi és belföldi partnerekkel, kereskedelmi kimutatások készítése
  • Termékmenedzsment támogatása: szakmai anyagok előkészítése, termékengedélyezések
  • Marketing feladatok: online és offline operatív marketing ügyintézés, kiállításokon és konferenciákon való részvétel

Elvárások

  • Szakirányú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • Biztos felsőfokú angol nyelvtudás
  • Elkötelezettség az egészséges életmód iránt
  • Dinamikus, megbízható, precíz munkavégzési képesség
  • Kreatív személyiség
  • Jó íráskészség
  • Microsoft programok, Internet, Facebook felhasználói szintű ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • További nyelvek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Fix kereseti lehetőség
  • Szakmai elismerés és fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi kapcsolatok
  • Változatos kreatív munka és hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált, modern, központi fekvésű munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés kizárólag írásban, magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével várjuk Berényi Ágnes, ügyvezető igazgató nevére, 2017. július 31-ig a garuda@garuda.hu e-mail címre.

További céginformáció a weboldalainkon: www.garuda.hu és www.ayurveda.hu